Nodarbības Pieaugušajiem

Mēs BJMK Rokskolā ticam, ka jebkurš, kurš to patiešām vēlas, var muzicēt! Vecumam un iepriekšējām zināšanām nav nozīmes. Tāpēc taču mēs esam – lai iepazīstinātu ar mūziku un mācītu to dzirdēt, spēlēt, dziedāt un sajust. Lielākā daļa BJMK piedāvāto nodarbību ir individuālas, tādēļ katram audzēknim, izvērtējot iepriekšējo pieredzi un prasmes, tiek veidots individuāli pielāgots nodarbību un mācību saturs. Atliek izvēlēties sev interesējošo instrumentu un sākt!

Nodarbību Iespējas

Individuāla Nodarbība

40 Minūtes, vienu reizi nedēļā

Vairāk nedalītas uzmanības

Individuāla Paralēlā Nodarbība

60 Minūtes, vienu reizi nedēļā

Ilgāks laiks instrumentspēlei. Iesakām turpinātājiem.

3 Mēnešu Ģitārspēles Kursi

60 Minūtes, vienu reizi nedēļā

Kursu garums - 12 nodarbības

Kopējā maksa 150 eur

Grupas nodarbība pieaugušajiem (20+ gadi)

No 18. janvāra, vietu skaits ierobežots!

Papildnodarbības

*Grupu nodarbībām tiek piemērota atlaide, ja to izvēlas kā papildnodarbību

Rokskolas Koris (40% Atlaide) - Izpilda populārās mūzikas dziesmu apdares Ceturtdienās 18:50

Kopējā cena mēnesī: 0
*Cena aprēķināta 4 nedēļām

Papildus atlaides – 5% ja no vienas ģimenes mācās vismaz 2 cilvēki. -7% ja no vienas ģimenes mācās vismaz 3 cilvēki. -10% ja no vienas ģimenes mācās 4 un vairāk cilvēki. Atlaides NEATTIECAS UZ PROGRAMMU „ROKMŪZIKA”, BET JA VIENS BĒRNS mācās programmā “Rokmūzika”, bet otrs apmeklē interešu izglītību, OTRAM bērnam var piemērot 5% atlaidi.

-5% BJMK lojālajiem klientiem, kas mācās 3 un vairāk gadus.