Estrādes dziedāšana

Individuālas dziedāšanas nodarbības pieejamas gan bērniem un jauniešiem, sākot pat no 4-5 gadu vecuma, gan pieaugušajiem, kas vēlas dziedāt.  Nodarbībās tiek attīstīta vokālā tehnika un apgūtas populārās mūzikas izpildīšanai atbilstošas prasmes, kā arī atvērta drosme dziedāt!  Iesakām kombinēt ar Rokskolas kori, lai iegūtu vēl labāku rezultātu un nostiprinātu muzikālo dzirdi, dziedot daudzbalsīgi.

Nodarbību Iespējas

Individuāla Nodarbība

40 Minūtes, vienu reizi nedēļā

Vairāk nedalītas uzmanības

Individuālā Nodarbība

20 Minūtes, vienu reizi nedēļā

Piemērota pirmsskolas vecuma bērniem un 1.klases skolēniem (4-6 gadi)

Apgūsti Vokālu, Mācoties Programmā „Rokmūzika”

Vispusīga profesionālās ievirzes programma, kur 5 gadu laikā ir iespēja apgūt dažādu
instrumentu spēli, mūzikas teoriju un regulāri muzicēt ansamblī. Nedēļā 7-8 nodarbības.

Vokālais Ansamblis

60 Minūtes, vienu reizi nedēļā (8-12 Gadi)

Dziedāšanas nodarbība nelielā grupā

Trešdienās 18:20

Rokskolas Koris

60 Minūtes, vienu reizi nedēļā (12+ Gadi)

Izpilda populārās mūzikas dziesmu apdares

Ceturtdienās 18:50

Papildnodarbības

*Grupu nodarbībām tiek piemērota atlaide, ja to izvēlas kā papildnodarbību

Mūzikas Pamati (40% Atlaide) - Nodarbības saturs palīdz sekmīgāk apgūt instrumentu Trešdienās 17:40

Rokskolas Koris (40% Atlaide) - Izpilda populārās mūzikas dziesmu apdares Ceturtdienās 18:50

Rokmūzikas Ansamblis (40% Atlaide) - Muzicēšana klasiskā rokmūzikas ansamblī. Pieejams dalībniekiem ar iepriekšējām zināšanām

Mūzikas producēšana un ieraksti Trešdienās 17:10

Kopējā cena mēnesī: 0
*Cena aprēķināta 4 nedēļām

Papildus atlaides – 5% ja no vienas ģimenes mācās vismaz 2 cilvēki. -7% ja no vienas ģimenes mācās vismaz 3 cilvēki. -10% ja no vienas ģimenes mācās 4 un vairāk cilvēki. Atlaides NEATTIECAS UZ PROGRAMMU „ROKMŪZIKA”, BET JA VIENS BĒRNS mācās programmā “Rokmūzika”, bet otrs apmeklē interešu izglītību, OTRAM bērnam var piemērot 5% atlaidi.

-5% BJMK lojālajiem klientiem, kas mācās 3 un vairāk gadus.