« BJMK | Tavas izaugsmes spārni

Aktuālā informācija par jauno mācību sezonu BJMK!

Sveiki, BJMK draugi, audzēkņi un topošie audzēkņi! Šogad esam mazliet vēlāk sagatavojuši visu informāciju par pieteikšanos, jo cītīgi strādājam, lai jau šī mācību gada ietvaros pārceltos uz jaunajām BJMK Rokskolas telpām! Bet mācību gadu uzsāksim vēl kā ierasts –Vecpilsētas laukumā,  Dobeles ielā 68!


PAR PIETEIKŠANOS

Pieteikšanās interešu izglītības nodarbībām sāksies no 6. septembra, šeit. Te jau tagad varat iepazīties ar šīs sezonas nodarbību piedāvājumu un cenām. Tāpat kā iepriekš, izvēloties kādu papildus grupu nodarbību, tai tiek piemērota atlaide, tāpēc tiešām apskatiet visu, kādi varianti ir iespējami. No 6. septembra, atzīmējot interesējošo nodarbības veidu, apakšā parādīsies podziņa „Sūtīt Pieteikumu", un tad, no 7.septembra, pieteikumu saņemšanas rindas kārtībā atzvanīsim visiem, lai vienotos par konkrētu nodarbības laiku!


Taču, ja šajā mācību gadā kāds jaunais mūziķis vecumā no 10 līdz  14-15 gadiem ir izdomājis, ka ir laiks nopietni ķerties klāt muzicēšanai un skatuves iekarošanai, tad jānāk uz profesionālās ievirzes programmas „Rokmūzika” uzņemšanu 29. augustā plkst. 18:00! Pirms tam vēlams aizpildīt pieteikuma anketu šeit


Uz tikšanos jaunajā mācību sezonā!
Jūsu BJMK