KLASISKĀS ĢITĀRAS SPĒLES KONKURSS "LATVIJAS GADA ĢITĀRISTS 2022"

Šajā pavasarī atgriežas klasiskās ģitāras spēles konkurss "Latvijas Gada ģitārists 2022". Konkurss  notiks šā gada 11.maijā un to šogad uzņems Jelgavas Mūzikas vidusskola!

Aicinām pieteikties, jo, lai arī laika ir maz, konkursa nolikums ļauj spēlēt pietiekami brīvi izvēlētu programmu: tā ir iespēja spēlēt jau stabilu repertuāru vai to, ko izglītojamie gatavo tuvākajiem pārbaudījumiem mūzikas skolās.
Klasiskās ģitāras spēles konkurss "Latvijas Gada ģitārists 2022" ir notikums klasiskās ģitāras spēlē Latvijā! "BJMK Rokskola" sadarbībā ar partneriem šo konkursu organizē jau kopš 2013. gada, bet konkursa pirmssākumi meklējami vēl agrāk, kad konkurss noritēja Alsungā!  Šis konkurss apvieno klasiskās ģitāras spēles pedagogus un audzēkņus no visas Latvijas, un konkursa rīkotājiem vienmēr bijis svarīgi veidot pasākumu kā klasiskās ģitārspēles svētkus draudzīgā noskaņā! Konkursa īpašā iezīme: katrs dalībnieks saņem pamatotu mutisku žūrijas novērtējumu uzreiz pēc priekšnesuma. Konkursā var piedalīties gan mūzikas skolu audzēkņi, gan jebkurš jaunais ģitārists, kas apgūst klasiskās  ģitāras spēli Latvijā. Vecākajā grupā gaidīti arī  jaunie un topošie profesionāļi.
Pieteikuma anketas atrodama šeit: https://forms.gle/oNQpzez6LjE3bnyq9

Pieteikums gaidīsim pēc iespējas drīzāk, bet pieteikšanās termiņš ir 02.05.2022.

Latvijas_Gada_ģitārists_Nolikums_2022_BJMK.pdf