Kas notiek Asara ielas otrā pusē?

Šis mācību gads privātajā mūzikas skolā “BJMK Rokskola” un biedrībā “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” bijis ļoti piesātināts, radošs un notikumiem pilns, pirmo darbības sezonu aizvadot jaunajās telpās Jelgavā, J. Asara ielā 21.

Paralēli aktīvam mācību darbam profesionālās ievirzes programmā “Rokmūzika” un interešu izglītības programmās instrumentspēlē, īstenoti daudzi brīvā laika pasākumi, koncerti, projekti, konkursi, bet ar to sezona vēl nebeidzas!

26. maijā, svētdienā, plkst. 11:00 -16:00 BJMK aicina ciemos kopīgi svinēt Jelgavas pilsētas svētkus: BJMK Rokskolas pagalmā un zaļajā zonā pagalma apkārtnē notiks „BJMK” un draugu – Jelgavas nevalstisko organizāciju -, kā arī mājražotāju rīkots pasākums jelgavniekiem un Jelgavas viesiem.

Uz skatuves būs daudzveidīga koncertprogramma, dienu ierībinot bundziniekiem, turpinājumā uzstājoties pašiem mazākajiem, tad skanot klasiskajai mūzikai un kontrastējošai rokmūzikai, izskaņā piedāvājot populāro vokāli instrumentālo mūziku.

Uz skatuves muzicēs BJMK Rokskolas mācību ansambļi, pirmsskolas bērnu ritmikas grupa, BJMK Rokskolas skolotāji un absolventi, sk. E.Rožkalna BJMK un Jelgavas mūzikas vidusskolas audzēkņi, gan arī viesi- Latvijas Neredzīgo biedrības JTO ansamblis.

Visapkārt pagalmā varēs iesaistīties spēlēs un rotaļās, radošajās darbnīcās, tajā skaitā izgatavot mūzikas instrumentus ar Mārci Vasiļevski, darboties mākslas darbnīcās, sportiskās aktivitātēs.

Piedāvāsim arī ieskatīties Rokskolā, un mazākos apmeklētājus iepriecināsim ar nelielu muzikālu Imanta Ziedoņa “Krāsaino pasaku” koncertuzvedumu. Biedrība “Jelgavas attīstībai” piedāvās diskusijas un orientēšanos, “KMC Nātre” un Latvijas Neredzīgo biedrības JTO piedāvās mākslas darbnīcas, JDĢB "Goda ģimenes", Galda tenisa klubs “Jelgava” atbildēs par sportiskām aktivitātēm, Lauku partnerība "Lielupe" iesaistīs amatniekus.

Būs arī uzkodu stends un mājražotāju tirdziņš. Gaidīsim mūsu mazajā festivālā Jelgavas pilsētas svētkos!

Uz tikšanos svētkos!