Par nodarbību norisi BJMK Rokskolā no 2021.gada 11.oktobra

Rokskolā INDIVIDUĀLĀS nodarbības notiek kā parasti,  bez izmaiņām.
Vienīgās izmaiņas ir masku lietošana telpās visiem (izņemot nodarbības, kurās tas nav iespējams).
Telpās nav atļauts uzturēties brīvajā laikā. Vecākiem ienākšana Skolas telpās nav paredzēta. Par visiem jautājumiem  iespējams sazināties ar mums telefoniski 29505899, kā arī ar epasta starpniecību.

Ievērojamākie ierobežojumi attiecas uz GRUPU NODARBĪBĀM, kuras klātienē no dažādu skolu klasēm telpās drīkst apmeklēt tikai ar derīgu covid-19 sertifikātu.

Tādēļ:

✅1) Mūzikas teorija, mūzikas literatūra, ritmika šonedēļ notiks ārā pēc stundu saraksta: Asara ielā 21 /ieeja pagalmā no Kalpaka ielas puses/
Šim nolūkam tur būs āra nodarbību klase.
Skatuves kultūra-ārā, Vecpilsētas laukumā

✅2) Ansamblis kopā notiks bērniem, kam ir sertifikāts, pārējiem- iespēju robežās tiks rasta iespēja individuālam darbam. Tāpat priekšmetā Izvēles instruments.

✅3) Mūsu uzdevums ir  nesajaukt dažādu apmeklētāju plūsmas, tādēļ:

A) uz savu nodarbību jānāk pēc iespējas precīzi, bez uzkavēšanās telpās, tāpat uzreiz pēc nodarbību beigām jādodas prom.
B) Ja ir nepieciešams sagaidīt nākamo nodarbību- ir jāpiesakās administrācijā.
C) Koplietojamajā atpūtas telpā uzturēšanās ar sertifikātu.
D) Visiem uzturēšanās telpās maskās.
E) Uz nodarbībam nedrīkst nākt, ja ir kādi saslimšanas simptomi vai noteikta karantīna. Tad audzēkņiem jāizmanto  iespēja visur, kur var, piedalīties attālināti (individuālajās nodarbības īpaši).

Nākamajā nedēļā 18.-22.  oktobrī arī Rokskolā ir brīvlaiks.

Paldies par sapratni un sadarbību!