Pasākumi Jelgavas jauniešiem janvārī

Projekta “Muzikālā Jelgava” ietvaros, ko  ar Jelgavas Valstspilsētas pašvaldības atbalstu veido biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”, 20. janvārī plkst. 19.00 “Melno cepurīšu Balerijā” notiks rokmūzikas koncerts, kurā savu oriģinālmūziku izpildīs grupa “Blind Shapes”.
Projekta ideja ir piedāvāt saistošus mūzikas pasākumus skolas vecuma jauniešiem, visos no pasākumiem kā viesmāksliniekus uzaicinot jelgavniekus, kas saistīti ar mūzikas pasauli, tādējādi paplašinot jauniešu redzējumu par kultūras un mūzikas norisēm un ar mūziku saistītām personībām Jelgavā.

Pretēji ierastajam, kad aktīvā koncertu dzīve klubos sākas vēlu vakarā, kad skolēniem jau jābūt mājās, šoreiz rokkoncerts notiek jauniešiem draudzīgā diennakts laikā plkst. 19.00: aicināti visi, kam patīk skaļa mūzika: gan skolēni, gan studenti, gan ģimenes ar bērniem.

Šoreiz koncertā iepazīsim rokmūzikas grupu “Blind Shapes”, kuras sastāvā ir 4 jauni un talantīgi mūziķi,  “BJMK Rokskolas” absolventi:  Sandis Kallions (vokāls, ģitāra), Indars Markots (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mūzikā īpaši labi jūtama  mīlestība pret 70. un 80. gadu roku. Līdz šim “Blind Shapes” ir izdevuši 2 singlus: “Through Space and Time” un “Fire It Up”. 2019. gada nogalē grupa izdeva savu debijas mini albumu „Through Space and Time”.  Šobrīd „Blind Shapes” turpina darbu pie jaunā albuma.

Lai vakars būtu pavisam izdevies, iesakām ņemt līdzi skaidru naudu uzkodām, ko baudīt ērtajos “MCB” dīvānos. Projektu atbalsta “Melno Cepurīšu Balerija”.
Projekts “Muzikālā Jelgava” noslēgsies 27.janvārī, kad plkst. 19.00 “BJMK” telpās, Dobeles ielā 68, notiks Disko balle 80-to gadu stilā: dalībniekiem jāierodas atbilstošā apģērbā, skanēs 80-to gadu mūzika, būs iespēja dziedāt karaoke, fotografēties, pret ziedojumiem cienāties ar jauniešu sarūpētiem atspirdzinājumiem.
Projekta īstenotājs ir biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”, kas bērnu un jauniešu interesēs Jelgavā darbojas kopš 2004. gada. 2008. gadā dibināta Privātā mūzikas skola “BJMK Rokskola”, kas īsteno unikālu profesionālās ievirzes izglītības programmu  “Rokmūzika”. Ikdienā sadarbojoties, top pasākumi bērniem un jauniešiem, tiek dotas iespējas jaunajiem mūziķiem un klausītājiem.