Sākas pieteikšanās konkursam „Latvijas Gada ģitārists 2024.”

BJMK Rokskola sadarbībā ar Jelgavas Mūzikas vidusskolu un Latvijas klasiskās ģitārspēles skolotāju un ģitāristu asociāciju organizē klasiskās ģitārspēles konkursu "Latvijas Gada ģitārists 2024". Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka no visas Latvijas piedalās ap 100 dalībniekiem, viņu vidū - jau iepriekš dzirdēti klasiskās ģitāras virtuozi, uzlecošās zvaigznes un pavisam jauni šī instrumenta entuziasti! Aicinām ik vienu klasiskās mūzikas skanējuma piekritēju nākt klausīties, Jelgavas mūzikas vidusskolā, 10. maijā, plkst. 10:00.  Ieeja bez maksas, toties ar labām manierēm!

Lai aktualizētu latviešu ģitārmūzikas repertuāru konkursa ietvaros, izsludinam Kaspara Zemīša speciālbalvu, spilgtākajam latviešu autora skaņdarba izpildījumam EUR 300 apmērā! Tā var būt skolotāja, paša audzēkņa vai cita autora oriģinālmūzika, latviešu tautas dziesma vai latviešu autora darba aranžējums ģitārai.

Pieteikšanās līdz 15.04.2024, vietu skaits ierobežots
Konkursa pieteikuma anketa: https://forms.gle/WfUB3JwmzQib2k1m6